Sennik Akwarium

Znaczenie snu akwarium

Znaczenie snu akwarium

Kiedy śnisz o akwarium z mieszkającymi w nim rybkami albo gadami, może to być dla Ciebie zwiastun poprawy Twojej sytuacji finansowej, a kiedy akwarium jest puste, najprawdopodobniej zapowiada to czekające Cię w niedalekiej przyszłości kłopoty i niepowodzenia, które mocno odbiją się na Twoim samopoczuciu.

Sen na temat akwarium może również oznaczać, iż nie czujesz się najszczęśliwszy w swoim związku, gdyż partner daje Ci za mało swobody i stara się nad Tobą dominować. Niewykluczone również, że jeśli jesteś samotny, żywisz obawę przed zaangażowaniem się w jakiś związek, być może dlatego, że za bardzo cenisz sobie niezależność, by z niej rezygnować chociaż w pewnym stopniu.

Kiedy w Twoim śnie sam znajdujesz się w akwarium, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, iż grożą Ci jakieś straty, ale możesz się przed nimi uchronić. W tym celu musisz uważnie rozglądać się wokół siebie i szybko reagować jeśli tylko coś Cię zaniepokoi. Rozbite akwarium, mimo swej niepokojącej wymowy, ma pozytywne znaczenie jako symbol senny i zwiastuje nadciągające szczęście.

Kiedy we śnie masz w domu akwarium, oznacza to, iż odczuwasz lęk przed zaangażowaniem się w nową znajomość i wolisz, by Twoje życie było nadal takie samo, czyli raczej monotonne, ale przynajmniej pozbawione ryzyka, że będziesz nieszczęśliwy.

Gdy patrzysz na pływające ryby, jest to dla Ciebie sygnał, iż nie umiesz okazywać swoich uczuć i jesteś za bardzo zamknięty w sobie. Jest to również ostrzeżenie, że przez swoją skrytość możesz doprowadzić do tego, iż osoba, na której bardzo Ci zależy, nie będzie wiedziała, co tak naprawdę do niej czujesz i w efekcie zdecyduje zakończyć Waszą znajomość. Musisz postarać się nauczyć się większej wylewności i okazać jej, jak bardzo Ci na niej zależy, bo naprawdę możesz ją stracić.

Podobne sny

 • Mocować się Mocować się Gdy śnisz, że przyglądasz się zapasom, oznacza to, że niebawem dojdzie w Twoim życiu do jakiejś nieprzyjemnej dla Ciebie konfrontacji. Jeśli we śnie mocujesz się z kimś i ulegasz, […]
 • Sen o zgubieniu dzieckaSen o zgubieniu dziecka Czasami może nam się przyśnić, że, załatwiając coś, zapominamy o dziecku – swoim czy cudzym, którym akurat się zajmujemy. Wersji takiego snu może być bardzo wiele, ale uczucia, które nam […]
 • LassoLasso Kiedy śni Ci się, że widzisz lasso, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś niezwłocznie skorzystał z szansy, jaka się przed Tobą pojawiła, gdyż na pewno nie możesz liczyć na to, […]

3 komentarze

Trackback  •  Comments RSS

 1. Bogusia napisał(a):

  Śniło mi się niemowlę pływające w akwarium. Generalnie miało się dobrze, oddychało przez rurkę z tlenem. A potem przyszedł mój mąż i zasugerował aby je wyjąć, bo pływa już tak długo, że rurka obtarła mu buzię…..

 2. Ja napisał(a):

  Śniło mi sie moje akwarium ale chlopak przyniosl do niego nowa rybe. Bardzo duza. Ta ryba zaczela zjadac wszystkie inne kiedy juz skonczyla zaczela sie tak obijac i napierac na szyby ze w pewnym momencie one sie rozeszly i cala woda zalala salon. Wtedy ja szybko wyrzucilam na podloge kilka szmat i staralam sie to szybko wytrzec by woda nie zalala sasiadow.

 3. Natalia napisał(a):

  Śniło mi się, że byłam w Kościele i miałam ze sobą w torebce (takiej jak się kupuje rybki w zoologicznym) rybki. Nie wszystkie były żywe niestety… Jedna fioletowa była martwa i pozostałe rybki dopływały do niej i tak jakby ją maltretowały czy chciały żeby zaczęła pływać… Nigdzie nie mogę znaczyć co może to oznaczać… Kościół-rybki żywe i martwe trzymane w rękach.

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top