Akwarium

Znaczenie snu akwarium

Znaczenie snu akwarium

Kiedy śnisz o akwarium z mieszkającymi w nim rybkami albo gadami, może to być dla Ciebie zwiastun poprawy Twojej sytuacji finansowej, a kiedy akwarium jest puste, najprawdopodobniej zapowiada to czekające Cię w niedalekiej przyszłości kłopoty i niepowodzenia, które mocno odbiją się na Twoim samopoczuciu.

Sen na temat akwarium może również oznaczać, iż nie czujesz się najszczęśliwszy w swoim związku, gdyż partner daje Ci za mało swobody i stara się nad Tobą dominować. Niewykluczone również, że jeśli jesteś samotny, żywisz obawę przed zaangażowaniem się w jakiś związek, być może dlatego, że za bardzo cenisz sobie niezależność, by z niej rezygnować chociaż w pewnym stopniu.

Kiedy w Twoim śnie sam znajdujesz się w akwarium, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, iż grożą Ci jakieś straty, ale możesz się przed nimi uchronić. W tym celu musisz uważnie rozglądać się wokół siebie i szybko reagować jeśli tylko coś Cię zaniepokoi. Rozbite akwarium, mimo swej niepokojącej wymowy, ma pozytywne znaczenie jako symbol senny i zwiastuje nadciągające szczęście.

Kiedy we śnie masz w domu akwarium, oznacza to, iż odczuwasz lęk przed zaangażowaniem się w nową znajomość i wolisz, by Twoje życie było nadal takie samo, czyli raczej monotonne, ale przynajmniej pozbawione ryzyka, że będziesz nieszczęśliwy.

Gdy patrzysz na pływające ryby, jest to dla Ciebie sygnał, iż nie umiesz okazywać swoich uczuć i jesteś za bardzo zamknięty w sobie. Jest to również ostrzeżenie, że przez swoją skrytość możesz doprowadzić do tego, iż osoba, na której bardzo Ci zależy, nie będzie wiedziała, co tak naprawdę do niej czujesz i w efekcie zdecyduje zakończyć Waszą znajomość. Musisz postarać się nauczyć się większej wylewności i okazać jej, jak bardzo Ci na niej zależy, bo naprawdę możesz ją stracić.

Podobne sny

 • KronikaKronika Kiedy we śnie czytasz kronikę, jest to znak, iż Twoja przyszłość rysuje się w zdecydowanie jasnych barwach. Znalezienie kroniki to znak, iż wkrótce dowiesz się ciekawych faktów z […]
 • MateracMaterac Gdy we śnie widzisz materac, jest to ostrzeżenie ze strony Twojej podświadomości, że na jawie masz problem z opanowywaniem swych emocji, ale nie możesz sobie pozwolić na ich wybuch, […]
 • Poczucie niższościPoczucie niższości Jeśli symbol ten w jakimś kontekście pojawia się w Twoim śnie, jest to znak, że niebawem będziesz zmagał się z przeciwnościami losu, jednak wszystko wskazuje, że ta zła dla Ciebie […]

3 komentarze

Trackback  •  Comments RSS

 1. Bogusia pisze:

  Śniło mi się niemowlę pływające w akwarium. Generalnie miało się dobrze, oddychało przez rurkę z tlenem. A potem przyszedł mój mąż i zasugerował aby je wyjąć, bo pływa już tak długo, że rurka obtarła mu buzię…..

 2. Ja pisze:

  Śniło mi sie moje akwarium ale chlopak przyniosl do niego nowa rybe. Bardzo duza. Ta ryba zaczela zjadac wszystkie inne kiedy juz skonczyla zaczela sie tak obijac i napierac na szyby ze w pewnym momencie one sie rozeszly i cala woda zalala salon. Wtedy ja szybko wyrzucilam na podloge kilka szmat i staralam sie to szybko wytrzec by woda nie zalala sasiadow.

 3. Natalia pisze:

  Śniło mi się, że byłam w Kościele i miałam ze sobą w torebce (takiej jak się kupuje rybki w zoologicznym) rybki. Nie wszystkie były żywe niestety… Jedna fioletowa była martwa i pozostałe rybki dopływały do niej i tak jakby ją maltretowały czy chciały żeby zaczęła pływać… Nigdzie nie mogę znaczyć co może to oznaczać… Kościół-rybki żywe i martwe trzymane w rękach.

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top