Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/netossd/domains/msennik.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3083

Akwarium

Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/netossd/domains/msennik.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3083 Warning: mysqli_num_fields() expects parameter 1 to be mysqli_result, boolean given in /home/netossd/domains/msennik.pl/public_html/wp-includes/wp-db.php on line 3083
Znaczenie snu akwarium

Znaczenie snu akwarium

Kiedy śnisz o akwarium z mieszkającymi w nim rybkami albo gadami, może to być dla Ciebie zwiastun poprawy Twojej sytuacji finansowej, a kiedy akwarium jest puste, najprawdopodobniej zapowiada to czekające Cię w niedalekiej przyszłości kłopoty i niepowodzenia, które mocno odbiją się na Twoim samopoczuciu.

Sen na temat akwarium może również oznaczać, iż nie czujesz się najszczęśliwszy w swoim związku, gdyż partner daje Ci za mało swobody i stara się nad Tobą dominować. Niewykluczone również, że jeśli jesteś samotny, żywisz obawę przed zaangażowaniem się w jakiś związek, być może dlatego, że za bardzo cenisz sobie niezależność, by z niej rezygnować chociaż w pewnym stopniu.

Kiedy w Twoim śnie sam znajdujesz się w akwarium, jest to dla Ciebie ostrzeżenie, iż grożą Ci jakieś straty, ale możesz się przed nimi uchronić. W tym celu musisz uważnie rozglądać się wokół siebie i szybko reagować jeśli tylko coś Cię zaniepokoi. Rozbite akwarium, mimo swej niepokojącej wymowy, ma pozytywne znaczenie jako symbol senny i zwiastuje nadciągające szczęście.

Kiedy we śnie masz w domu akwarium, oznacza to, iż odczuwasz lęk przed zaangażowaniem się w nową znajomość i wolisz, by Twoje życie było nadal takie samo, czyli raczej monotonne, ale przynajmniej pozbawione ryzyka, że będziesz nieszczęśliwy.

Gdy patrzysz na pływające ryby, jest to dla Ciebie sygnał, iż nie umiesz okazywać swoich uczuć i jesteś za bardzo zamknięty w sobie. Jest to również ostrzeżenie, że przez swoją skrytość możesz doprowadzić do tego, iż osoba, na której bardzo Ci zależy, nie będzie wiedziała, co tak naprawdę do niej czujesz i w efekcie zdecyduje zakończyć Waszą znajomość. Musisz postarać się nauczyć się większej wylewności i okazać jej, jak bardzo Ci na niej zależy, bo naprawdę możesz ją stracić.

Podobne sny

 • LetargLetarg Ogółem symbol ten może być ostrzeżeniem od Twojej podświadomości, że właśnie masz ostatnią szansę na zmienienie siebie w jakiejś ważnej kwestii i jeśli z niej nie skorzystasz, potem […]
 • TitanicTitanic Ogólnie symbol ten sygnalizuje, że na jawie wyróżniasz się wielką wrażliwością i empatią. Kiedy śnisz, że widzisz tonącego Titanica, jest to sygnał od Twej podświadomości, że na […]
 • WęgielWęgiel Kiedy we śnie widzisz węgiel, zwiastuje to dla Ciebie szczęście. Gdy śnisz, że trzymasz węgiel, oznacza to, że nic ani nikt nie będzie w stanie zepsuć Twojego szczęścia. Jeśli […]

3 komentarze

Trackback  •  Comments RSS

 1. Bogusia pisze:

  Śniło mi się niemowlę pływające w akwarium. Generalnie miało się dobrze, oddychało przez rurkę z tlenem. A potem przyszedł mój mąż i zasugerował aby je wyjąć, bo pływa już tak długo, że rurka obtarła mu buzię…..

 2. Ja pisze:

  Śniło mi sie moje akwarium ale chlopak przyniosl do niego nowa rybe. Bardzo duza. Ta ryba zaczela zjadac wszystkie inne kiedy juz skonczyla zaczela sie tak obijac i napierac na szyby ze w pewnym momencie one sie rozeszly i cala woda zalala salon. Wtedy ja szybko wyrzucilam na podloge kilka szmat i staralam sie to szybko wytrzec by woda nie zalala sasiadow.

 3. Natalia pisze:

  Śniło mi się, że byłam w Kościele i miałam ze sobą w torebce (takiej jak się kupuje rybki w zoologicznym) rybki. Nie wszystkie były żywe niestety… Jedna fioletowa była martwa i pozostałe rybki dopływały do niej i tak jakby ją maltretowały czy chciały żeby zaczęła pływać… Nigdzie nie mogę znaczyć co może to oznaczać… Kościół-rybki żywe i martwe trzymane w rękach.

Opisz swój sen związany z powyższym symbolem

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top